Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli KDV dahil 7.90 TL’dir.

Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme tipi olarak Kapıda Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?

Evet. Üye olarak veya Misafir Girişi yaparak kapıda ödeme siparişi verebilirsiniz.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Ürünlerinizi kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yaparak teslim alabilirsiniz.

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?

İade işlemleriniz için ürünleri ve sevk irsaliyesini, 3 gün içerisinde, sevk irsaliyesinin arka kısmında bulunan iade formunu doldurarak MNG Kargo ile ücretsiz olarak iade adresine gönderebilirsiniz. Eğer sevk irsaliyesini kaybettiyseniz, bir kağıda okunaklı olarak sipariş numaranızı, ad/soyad – iletişim bilgilerinizi ve iade nedeninizi yazarak gönderebilirsiniz.
Kargonuz depomuza ulaştıktan sonra, ürünler iade politikamıza uygun ise iade kabul işleminiz gerçekleştirilir ve para iadeniz en geç 7 iş günü içerisinde ödemeyi yapmış olduğunuz kartınıza gerçekleştirilir. Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilir. Lütfen hesabınızı kontrol etmeyi unutmayınız.
Kapıda nakit veya kart ile ödemesi yapılan siparişlerin geri ödemesi sadece sipariş veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, havale/EFT yolu ile gerçekleştirilebilmektedir. IBAN bilginizi kapıda ödeme iade talep formunu doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz. Kampanya dönemlerimizde iade süreleri farklılık gösterebilir.

İade Adresimiz: ……………… BURSA

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek mi?

Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, sipariş ücretinin kargo şirketi tarafından tahsil edilmesi işlemi için alınmaktadır. Siparişin teslimi sırasında bu hizmet sunulmuş olduğu için, ürünlerin iadesi durumunda hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?

Ücret iadesi işlemi sadece sipariş veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, havale/EFT yolu ile gerçekleştirilebilmektedir.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın

Alışveriş kartı

Sepetinizde ürün bulunmuyor.